SAVECOM jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych, sprzętu i oprogramowania, a także naprawie sprzętu komputerowego i nawigacji GPS, systemach alarmowych i monitoringu CCTV AHD oraz IP.

Jako serwis komputerowy posiadamy bardzo bogate doświadczenie i często kierowane są do nas uszkodzone komputery także z innych, zaprzyjaźnionych serwisów, lub takie z którymi inne serwisy sobie nie poradziły. Naprawiamy także laptopy (uszkodzone, zalane, zepsute) i urządzenia z systemem GPS.

Działamy głównie na terenie powiatu bialskopodlaskiego i radzyńskiego, chociaż posiadamy także stałych klientów w takich miejscowościach jak: Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Warszawa, Lublin, Garwolin, Kock, Międzyrzec Podlaski, Parczew, Wohyń, Rossosz, Komarówka Podlaska, Kolembrody, Wiski, Adamki, Łomazy, Wisznice i innych. Posiadamy możliwość dojazdu do klienta, wykonania usług na miejscu u klienta.

Prowadzimy usługę POGOTOWIE KOMPUTEROWE - warto zapamiętać nasz telefon komórkowy: 883-225-220 - może okazać się przydatny także w nagłym przypadku.

Prowadzimy także sprzedaż komputerów, zestawów komputerowych, podzespołów i peryferii (monitory, drukarki, itp) najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Dzięki podpisanym umowom handlowym z największymi polskimi dostawcami jesteśmy w stanie zaoferować praktycznie wszystko czego klient potrzebuje. Służymy też radą przy doborze sprzętu i oprogramowania.

Jesteśmy także w stanie wytworzyć oprogramowanie na specjalne zamówienie jak i też całe systemy. Konfigurujemy i optymalizujemy systemy WINDOWS, LINUX, UNIX, MACOS.

Obsługujemy klientów indywidualnych, instytucje i firmy. Wystawiamy faktury VAT i świadczymy nasze usługi także z dojazdem do klienta.